آخرین مقالات

برترین اسنوبرد های سبک نمایشی 18-2017 برای زنان

Rate this item
(0 votes)

پنج اسنوبرد برتر در سبک نمایشی زنان

آخرین به روز رسانی: 3 بهمن 1396 توسط نیت (Nate)

7e3eb5a1560bd51b294daf640c6bc752

     طبق معمول در این ارزیابی، امتیاز کامل 100 در نظر گرفته می شود.

     در این ارزیابی 19 اسنوبرد مختلف در سبک چند کاره ی نمایشی (all-mountain freestyle) مورد ارزیابی قرار گرفتند و از بین آنها پنج اسنوبرد برتر انتخاب شدند.

• میانگین امتیازات 81.7/100 بود.

• بیشترین امتیاز 90.3/100 بود.

• کمترین امتیاز 73.3/100 بود.

• میانگین قیمت $399 بود.

در این ارزیابی، فاکتور قیمت در نظر گرفته نشده است، مگر این که دو اسنوبرد امتیازات یکسانی داشته باشند، در این صورت اسنوبرد مقرون به صرفه تر امتیاز بیشتری می گیرد.

معرفی 5 اسنوبرد برتر زنان در سبک نمایشی:

اسنوبرد سبک نمایشی زنان رتبه ی 5:

     نام اسنوبرد: Capita Space Metal Fantasy

Capita-Space-Metal-Fantasy-2018

 

فلکس: نرم – متوسط (3/10)

امتیاز کسب شده: 83.5/100

در کار با ریل و باکس یا هر مانع دیگری در پارک برفی، این اسنوبرد در بالا یا نزدیک به بالای لیست شما می باشد. در بین اسنوبردهای سبک نمایشی و به جز اسنوبرد Socialite که در رتبه ی چهارم قرار می گیرد، این اسنوبرد بهترین اسنوبرد برای جیبینگ می باشد.

این اسنوبرد به عنوان یک اسنوبرد سبک نمایشی برای اسنوبردسواری در هر جهتی عالی می باشد و اگر چه در این لیست در بخش پرش برترین نیست، اما عملکرد خوبی دارد، مخصوصا در پرش های کوچک تا متوسط.

این اسنوبرد بر خلاف احساس عدم ثباتی که با اسنوبردهایی مثل Skate Banana و Socialite که در قسمت های پایین تر این لیست قرار دارند، حس می شود، در زیر پا احساس ثبات بیشتری دارد. این اسنوبرد همچنین مقرون به صرفه ترین اسنوبرد در این لیست است.

امتیاز این اسنوبرد در بخش های مختلف به تفکیک

Lib Tech Box Scratcher

 

اسنوبرد سبک نمایشی زنان رتبه ی 4:

     نام اسنوبرد: Burton Socialite

Capita Ultrafear

 

فلکس: نرم (2/10)

امتیاز کسب شده: 84.1/100

این اسنوبرد هم مثل اسنوبرد رتبه ی پنجم در این لیست، بهترین کارکرد آن در جیبینگ در پارک برفی است. این اسنوبرد برای جیبز (jibs) و باترز (butters) عالی می باشد. از نظر پرش، این اسنوبرد در پرش های کوچک تر راحت تر است.

این اسنوبرد، نرم ترین اسنوبرد این لیست بوده و هسته ی بسیار نازکی دارد که به شما کمک می کند باترز را به آسانی اجرا کنید و هر چیزی را در زیر پای خود احساس کنید.

امتیاز این اسنوبرد در بخش های مختلف به تفکیک

Lib Tech Box Scratcher

 

اسنوبرد سبک نمایشی زنان رتبه ی 3:

     نام اسنوبرد: Niche Knew

Niche Knew

 

فلکس: نرم – متوسط (4/10)

امتیاز کسب شده: 86.9/100

• بررسی این اسنوبرد

این اسنوبرد یکی از بهترین اسنوبردهای این لیست برای جیبینگ است. اما این اسنوبرد فقط برای جیبینگ خوب نیست، بلکه برای حرکت در دو جهت هم عالی بوده، در ترفندهای زمینی بسیار خوب عمل می کند و در پرش ها هم دوست داشتنی است، مخصوصا در پرش های کوچک تا متوسط.

این اسنوبرد علاوه بر پارک، در کوه و در خارج از پارک هم عملکرد خوبی دارد. شما می توانید در پایپ هم با آن کار کنید.

این اسنوبرد با ثبات ترین اسنوبرد لیست هم می باشد، بنابراین اگر برای شما احساس ثبات و تعادل مهم است، این اسنوبرد انتخاب خوبی برای شما می باشد. اگر بخواهیم اسنوبردها را در این لیست به ترتیب از کمترین تا بیشترین تعادل نام ببریم، می توانیم بگوییم Skate Banana، Socialite، Ladies Choice، Space Metal Fantasy، Minx.

امتیاز این اسنوبرد در بخش های مختلف به تفکیک

Lib Tech Box Scratcher

 

اسنوبرد سبک نمایشی زنان رتبه ی 2:

     نام اسنوبرد: Lib Tech Skate Banana

Rossignol Trickstick

 

فلکس: نرم – متوسط (4/10)

امتیاز کسب شده: 86.9/100

شرکت Lib Tech اسنوبردهای مردان و زنان را جداگانه تولید نمی کند، اما برخی از اسنوبردها را در سایز مناسب زنان تولید می کند. این اسنوبرد یکی از این اسنوبردها می باشد و در سایزهای 145N، 148N و 151N موجود است (N مخفف narrow به معنی باریک می باشد). این اسنوبرد برای افرادی با پاهای بلند مناسب است و اگر ویژگی های شما به ویژگی های سایزهای بلندتر نمی خورد، شما ممکن است لازم باشد یکی از سایزهای مردان را امتحان کنید.

اسنوبرد Skate Banana سالهاست که یکی از تولیدات عمده ی اسنوبرد سبک نمایشی می باشد و اگر می خواهید یک اسنوبردسواری مفرح و شناور و به صورت موج سواری داشته باشید، این اسنوبرد برای شما مناسب است. این اسنوبرد برای جیبز عالی می باشد، برای باترز خوب است و همچنین می تواند در پرش ها بسیار خوب عمل کند، مخصوصا در پرش های کوچک تا متوسط.

امتیاز این اسنوبرد در بخش های مختلف به تفکیک

Lib Tech Box Scratcher

 

اسنوبرد سبک نمایشی زنان رتبه ی 1:

     نام اسنوبرد: GNU Ladies Choice

GNU-Ladies-Choice-2018

 

فلکس: نرم – متوسط (4.5/10)

امتیاز کسب شده: 90.3/100

این اسنوبرد نه فقط بهترین اسنوبرد سبک نمایشی در این وبسایت است بلکه در سایت Transworld Snowboarding Goodwood Women’s Park Board، هم در چهار سال پشت سر هم در سال های 2015، 2016، 2017 و 2018 پاداش گرفته است.

اگر شما تا به حال اسنوبردسواری جیمی اندرسون را دیده باشید، می دانید که این اسنوبرد چه کارهایی می تواند انجام دهد.

در این لیست، این اسنوبرد در پرش بهترین است و برای پرش های بزرگ هم مثل پرش های کوچک و متوسط مناسب است. این اسنوبرد همچنین برای هر کسی که اسنوبرد سبک نمایشی می خواهد تا بتواند در بقیه ی کوه هم خوب اسنوبردسواری کند، مناسب است.

این اسنوبرد را به آسانی می توان در اسنوبردهای چند کاره ی سبک نمایشی جای داد، اما من تصمیم گرفتم که آن را در این تقسیم بندی بگذارم، زیرا توانایی های سبک نمایشی آن بسیار چشمگیر است.

امتیاز این اسنوبرد در بخش های مختلف به تفکیک

Lib Tech Box Scratcher

 

اگر چه این لیست برای این تهیه شده است که شما بتوانید اسنوبردی را که از همه بیشتر برای شما مناسب است انتخاب کنید، اما هر کدام از اسنوبردهای این لیست، برای اسنوبردسواری به سبک نمایشی گزینه ی خوبی خواهد بود (اما شما ممکن است تمایل بیشتری به جیبینگ داشته باشید یا به پرش و یا ترجیح دهید که بر روی اسنوبرد احساس ثبات و تعادل داشته باشید و یا برعکس حس شناور بودن را ترجیح دهید). امیدوارم که این مطالب در انتخاب اسنوبرد مناسب به شما کمک کرده باشد.

منبع: https://snowboardingprofiles.com

Read 120 times
Last modified on 26 اسفند 1396

ارتباط با ما

تلفن : 26152681(21) 98+

فکس : 22298763(21) 98+

E-mail: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

FFFF 411111 aparat

OWNER: www.benko-co.com

برترین عکس های ماه