درباره ما

 

ورزش اسکی

ورزش اسکی از جمله ورزش های پر طرفدار در دنیا و از جمله ایران است. این ورزش با داشتن رشته ها و زیر شاخه های متفاوت علاقه مندان زیادی را که اکثرا قشر جوان هستند، به خود جلب کرده است. با این حال عدم وجود اطلاعات کافی و جامع در خصوص این رشته باعث شده است که اغلب افراد از جزئیات این رشته بی خبر باشند.

آموزش اسکی

آموزش ها اغلب به صورت غیر آکادمیک و پراکنده انجام می شود و کم تر کسی را می توان یافت که درباره ساختار چوب اسکی، پوتین اسکی، باتوم و حتی پوشاک اسکی اطلاعات کافی داشته باشد،اطلاعات وضعیت پیست ها بعضا نامشخص است، اطلاعات کافی درباره تجهیزات اسکی، کیفیت و قیمت آن ها وجود ندارد و در اکثر موارد افراد تجهیزاتی را با قیمت های گزاف خریداری می کنند که علاوه بر قدیمی بودن، با نیاز آن ها هم سازگار نیست.

هدف ما

هدف از راه اندازی این سایت اطلاع رسانی دقیق درباره این این رشته به علاقه مندان است. مطالب موجود در این سایت با بهره گیری و انتخاب مطالب مفید از بیش از 50 سایت مرتبط و معتبر در این رشته، جمع آوری گردیده و ترجمه شده است و تلاش کرده ایم تا اطلاعات جامع، کامل و دقیقی را به ورزشکاران این رشته ارائه دهیم. با این حال در صورت مشاهده هر گونه ایراد و نقص در ترجمه و ارائه مطالب، می توانید نظرات خود را در اختیار ما قرار داده و ما را در ارتقای این سایت یاری دهید.

ارتباط با ما

تلفن : 26152681(21) 98+

فکس : 22298763(21) 98+

E-mail: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

FFFF 411111 aparat

OWNER: www.benko-co.com

برترین عکس های ماه