معرفی اسکی نوردیک

Rate this item
(0 votes)

شروع اسکی نوردیک

     اسکی نوردیک ورزش جذابی است و هدف ما در اینجا این است که قبل از هر اقدامی نکاتی را به شما ارائه دهیم که با دید بازتری به سمت این ورزش بروید.

اسکی نوردیک چیست؟ به چه تجهیزاتی نیاز دارید؟ واکس ایده آل برای چوب اسکی چیست؟ چه چیزی باید بپوشید؟

جواب این سوالات را می توانید در این بخش بیابید. زمانی که ایده های اولیه درباره اسکی نوردیک را فرا گرفتید، درباره تجهیزات و واکس نیز خواهید آموخت.

در کجا به اسکی نوردیک بپردازیم؟

     ما درباره اسکی نوردیک در پیست های آماده و کوبیده صحبت می کنیم. نوردیک backcountry با تور نوردیک وجود ندارد. تجهیزاتی که مورد استفاده قرار می گیرند، سبک تر و سریع تر هستند. تفاوت آن ها از نظر سرعت و مسیر حرکت، مانند تفاوت میان دوچرخه سواری جاده و دوچرخه سواری کوهستان است.

اسکی نوردیک چگونه است؟

اسکی نوردیک حتی در پیست های آماده، حتی با سطح مهارت متوسط، تجربه ای است که بیان کردن آن بسیار مشکل است.

این اسکی سریع و هیجان انگیز است، اما چیزهایی بیشتری نیز در مورد آن وجود دارد. حرکت بدن در این نوع اسکی بسیار دلپذیر است.

به معنای واقعی می توانید در پیست پرواز کنید و از مناظر و هوای تازه لذت ببرید و در عین حال تجربه فیزیکی بسیار فوق العاده ای داشته باشید.

     شما به نحوی حرکت می کنید که انگار در حال دویدن هستید، اما حس نامطلوبی ندارید و حرکت شما بسیار روان است. همچنین حس سر خوردن فوق العاده ای دارید.

نکته جالب دیگر درباره اسکی نوردیک این است که حتی اگر مبتدی باشید، باز هم اوقات خوبی را سپری خواهید کرد.

     اغلب گفته می شود که اگر بتوانید راه بروید، می توانید اسکی نوردیک انجام دهید. این بدان خاطر است که حرکات اولیه اسکی کلاسیک شبیه راه رفتن است. رسیدن به سطح بالای مهارت نیازمند سال ها تمرین است، زیرا تکنیک ها به شدت پیچیده و مشکل هستند، اما این امر واقعیت دارد که شروع این ورزش آسان و لذت بخش است.

     هر یک از مراحل پیشرفت شما از مبتدی به پیشرفته، هیجان انگیز است. این بدان معنا نیست که گاهی اوقات خسته نمی شوید، اما به طور کلی اوقات خوبی در هر یک از این مراحل خواهید داشت. شما می توانید جادوی شناوری را در هر سطح مهارتی تجربه کنید.

 اسکی نوردیک

آیا تناسب اندام در این ورزش اهمیت دارد؟

     افراد اغلب توانایی خود را در کسب موفقیت دست کم می گیرند. آن ها اغلب به افرادی که اندام مناسب تری دارند و ورزشکار تر هستند، نگاه می کنند و این امر را به جای تمرین های طولانی مدت، ناشی از ژنتیک می دانند.

     ما می توانیم به شما قول بدهیم که هر چه قدر بیشتر به اسکی نوردیک بپردازید، بازخورد مثبت بیشتری بین تناسب اندام و مهارت های فنی خود می یابید. این موضوع یکی از جالب ترین موارد درباره این نوع اسکی است که باعث افزایش علاقه مندی افراد به آن شده است.

گام بعدی چیست؟

     اولین سوالی که باید بدان پاسخ دهید، این است که می خواهید اسکی کلاسیک را تجربه کنید یا اسکی اسکیت و یا هر دو را همزمان فرا بگیرید. برای اطلاع از این دو سبک به بخش کلاسیک در مقابل اسکیت مراجعه کنید.

     سپس، به محل اسکی بروید و تجهیزاتی را اجاره کنید. اگر یک دوره آموزشی اولیه را بگذارید، بسیار خوب است، اما می توانید در روز اول خودتان با چوب اسکی ها حرکت کنید.

اگر از این تجربه لذت بردید، می توانید مطمئن باشید که به اسکی نوردیک علاقه مند خواهید شد، زیرا هر چه بیشتر اسکی کنید، احساس بهتری خواهید داشت.

قدم بعدی، یادگیری درباره تجهیزات و واکس است.

منبع : سایت crosscountryskitechnique

اسکی نوردیک چگونه است

Read 776 times
Last modified on 15 اسفند 1394

ارتباط با ما

تلفن : 26152681(21) 98+

فکس : 22298763(21) 98+

E-mail: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

FFFF 411111 aparat

برترین عکس های ماه