یادگیری اسنوبرد

4.نحوه حمل اسنوبرد

Rate this item
(0 votes)

آموزش نحوه حمل اسنوبرد 

     روش های مختلفی برای حمل اسنوبرد در پیست وجود دارد. نکته مهمی که باید در حین حمل به خاطر داشته باشید این است که باید مواظب برخورد اسنوبرد با افراد یا اشیائی که در اطراف وجود دارند باشید. نکته دیگر این است که هرگز اسنوبرد را روی زمین رها نکنید. در این بخش با روش های مختلف حمل اسنوبرد آشنا می شوید.

     رایج ترین شیوه حمل اسنوبرد ، حمل آن مانند کتاب است. اسنوبرد را از قسمت میانی(برای حفظ تعادل آن) در زیر دست خود نگه دارید. در این حالت اسنوبرد درراستای حرکت شما قرار می گیرد.

 نحوه حمل اسنوبرد

     روش دیگر حمل اسنوبرد ، قرار دادن آن در پشت و نگه داشتن آن با دو دست است. این کار خستگی کمتری به همراه دارد ، زیرا از دو دست برای حمل اسنوبرد استفاده می شود. با این حال، این کار زمانی که به سمت بالای کوه در حال حرکت هستید کمی مشکل است، زیرا وزن اسنوبرد ، شما را به سمت پایین می کشد.

 نحوه حمل اسنوبرد

     می توانید اسنوبرد را با بستن بندها به دور مچ روی زمین بکشید. این روش زمانی که مسیری طولانی را طی می کنید، بسیار مناسب است. اطمینان حاصل کنید که در زمان کشیدن اسنوبرد روی زمین به کسی صدمه نزنید.

 نحوه حمل اسنوبرد

     زمانی که بخواهید اسنوبرد را در جایی رها کنید، بهترین روش برای محفوظ نگهداشتن آن، استفاده از قفل است. در برخی از پیست ها قفل اسنوبرد مخصوص برخی از برندها ارائه می شود، اما توصیه می شود که همواره یک قفل همراه خود داشته باشید. همچنین می توانید از قفل دوستان خود به صورت مشترک استفاده کنید. سعی کنید اسنوبرد را در جایی قرار دهید که در دید شما باشد.

     در اینجا روش های مختلفی برای حمل اسنوبرد ارائه شده اند که می توانید بر اساس ترجیح شخصی خود ، یک روش را انتخاب کنید. اطمینان حاصل کنید که با اسنوبرد خود به کسی ضربه نزنید و اسنوبرد روی پیست رها نشود .

منبع : سایت abc-of-snowboarding

آموزش نحوه حمل اسنوبرد

Read 623 times
Last modified on 15 دی 1395

ارتباط با ما

تلفن : 26152681(21) 98+

فکس : 22298763(21) 98+

E-mail: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

FFFF 411111 aparat

برترین عکس های ماه