یادگیری اسنوبرد

3.اصول اولیه اسنوبرد سواری

Rate this item
(0 votes)

آموزش اصول اولیه اسنوبردسواری به همراه فیلم آموزشی

     خو کردن به اسنوبرد ، اصلی مهم در یادگیری اسنوبرد سواری است. شما باید در حین حرکت در پیست احساس راحتی کنید. با استفاده از نکات ارائه شده در اینجا، به راحتی می توانید با اسنوبرد روی برف حرکت کنید. پس فیکس های خود را ببندید و با استفاده از روش های گام به گام و انیمیشن های ارائه شده، اسنوبرد سواری را آغاز کنید .

گام اول: یک محل مسطح یا کم شیب پیدا کنید. از مکان های پرجمعیت دوری کنید. به منظور جلوگیری از سرخوردن اسنوبرد هنگامی که اسنوبرد را روی زمین قرار می دهید، فیکس ها به سمت پایین باشد.

 اصول اولیه اسنوبردسواری

گام دوم: اسنوبرد را به سمت خود بچرخانید. اگر در محل کم شیبی هستید، بندهای فیکس را به پای جلویی خود وصل کنید تا مانع از سر خوردن اسنوبرد شوید.

 اصول اولیه اسنوبردسواری

گام سوم: ابتدا بندهای فیکس پای جلویی را محکم کنید. پای خود را در فیکس جلویی قرار داده و بند مچ را محکم کنید. اطمینان حاصل کنید که پاشنه کاملاً در محل خود قرار گیرد.

 اصول اولیه اسنوبردسواری

گام چهارم: بعد از محکم کردن بند مچ، بند پنجه را محکم کنید. اطمینان حاصل کنید که این بند به حدی محکم باشد که پا را اذیت نکند. اکنون که پای جلویی در فیکس قرار گرفته است و شما می توانید تدریجا به اسنوبرد خود عادت کنید.

 اصول اولیه اسنوبردسواری

گام پنجم: بایستید و اسنوبرد را با استفاده از پای جلویی به بالا و پایین ببرید. این کار را مرتباً انجام دهید تا با اسنوبرد احساس راحتی کنید.

 اصول اولیه اسنوبردسواری

گام ششم: در این زمان پای آزاد خود را در جلو قرار داده و کاری که در گام پنجم انجام دادید، این بار در حالتی که اسنوبرد در پشت شما قرار دارد انجام دهید.

 اصول اولیه اسنوبردسواری

داشتن تجهیزات مناسب برای اسنوبرد سواری و راحت بودن با اسنوبرد، جزو اصول اولیه ی یادگیری اسنوبرد سواری است. راحت بودن با اسنوبرد و سایر تجهیزات به طور کلی به شما در اجرای مهارت ها ، تکنیک ها و مانورهای اسنوبرد سواری کمک می کند.

منبع : سایت abc-of-snowboarding

آموزش اصول اولیه اسنوبرد سواری

فیلم آموزشی اصول اولیه اسنوبردسواری

Media

Read 1081 times
Last modified on 06 بهمن 1394

ارتباط با ما

تلفن : 26152681(21) 98+

فکس : 22298763(21) 98+

E-mail: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

FFFF 411111 aparat

برترین عکس های ماه