یادگیری اسنوبرد

2.دوره های آموزشی اسنوبرد

Rate this item
(0 votes)

در دوره های آموزشی اسنوبرد چه می کنید؟

     در دوره های آموزشی اسنوبرد، وسایل مورد نیاز اسنوبرد سواری، مکان های مناسب برای یادگیری و امنیت در اسنوبرد سواری به شما آموزش داده می شود. در این دوره ها از تمرین ها و شیوه های مختلفی برای قراردادن بدن در وضعیتی صحیح و انجام درست حرکات استفاده می شود.

دوره های آموزشی اسنوبرد چه قدر طول می کشند؟

     این دوره ها معمولاً بین 2 تا 4 ساعت (البته نه همیشه) طول می کشند که 2 ساعت برای نصف روز و 4 ساعت برای کل روز است. شاید این مقدار زیاد به نظر نرسد، اما 4 ساعت آموزش برای کسی که به صورت مداوم اسنوبردسواری نمی کند یا تا به حال اسنوبردسواری نکرده است، معمولاً باعث خستگی زیادی می شود. اغلب دیده می شود که اگر افراد بیش از 4 ساعت تمرین کنند، انرژی لازم برای اسنوبردسواری خوب را نخواهند داشت و تکنیک های آنها دچار مشکل می شود.

انواع دوره های آموزشی اسنوبرد

اغلب دو نوع دوره آموزشی اسنوبرد وجود دارد:

• دوره آموزشی گروهی

• دوره آموزشی خصوصی

دوره های آموزشی گروهی اسنوبرد

     در دوره های گروهی افراد درون گروه هایی قرار می گیرند که دارای توانایی نسبتاً مشابه هستند و مربی آن ها را برای تمرین به شیب های مختلف می برد تا مهارت آن ها افزایش یابد. زمانی که در دوره های گروهی شرکت می کنید، مربی نمی تواند توجه زیادی به شما بکند و تمرین های داده شده با نیاز کلی گروه هماهنگ است. با این حال دوره های گروهی می توانند بسیار سرگرم کننده باشد، زیرا بودن در یک گروه باعث افزایش روابط اجتماعی می شود.

دوره های آموزشی خصوصی اسنوبرد

     دوره های خصوصی زمانی است که یک مربی فقط برای شما (یا همراه با چند نفر دیگر که دوره را با شما برداشته اند) کار می کند. این سریع ترین روش برای یادگیری است. زیرا تمام توجه مربی به شماست و تمامی تمرین ها با کاری که انجام می دهید، هماهنگی دارد. در دوره های خصوصی در صورتی که اشتباه کنید، اشتباه شما تصحیح می شود، در نتیجه عادت های نادرست پیدا نخواهید کرد.

     هزینه این دو دوره نیز می تواند تفاوت زیادی داشته باشد. با اینکه شاید تمایل داشته باشید که در دوره های خصوصی شرکت کنید، اما بسیاری از افراد به دلیل کمبود بودجه در دوره های گروهی شرکت می کنند. نکته آخری که باید درباره دوره های آموزشی اسنوبرد گفته شود، این است که بهتر است در پایان کار به خصوص وقتی چیزهای زیادی یاد گرفته اید به مربی خود انعام بدهید. اگرچه دوره های آموزشی اسنوبرد نسبتاً گران هستند، اما معمولاً مقدار زیادی از آن هزینه به مربی نمی رسد و انعام می تواند کمک زیادی به آن ها کند.

 یادگیری اسنوبرد

منبع سایت : mechanic of sport

دوره های آموزشی اسنوبرد سواری

Read 808 times
Last modified on 18 اسفند 1394

ارتباط با ما

تلفن : 26152681(21) 98+

فکس : 22298763(21) 98+

E-mail: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

FFFF 411111 aparat

برترین عکس های ماه