یادگیری اسکی

یادگیری اسکی 28 شهریور 1394
Rate this item
(0 votes)

     همانطور که در سایر بخش های این سایت هم گفته شد، شما نمی توانید اسکی کردن را به صورت آنلاین یاد بگیرید اما می توانید چگونگی اسکی کردن را بیاموزید. به دلیل آنکه این سایت تنها به شما نشان می دهد که چگونه اسکی کنید، چندین گام مهم دیگر باید بردارید تا اسکی کردن را خوب یاد بگیرید.

دوره های آموزشی اسکی

     در زمان یادگیری اسکی، همواره توصیه می شود که دوره های آموزشی اسکی را بگذرانید، زیرا در این دوره ها جنبه های واقعی اسکی با روش صحیح به شما آموزش داده می شود و تمریناتی براساس چگونگی یادگیری افراد در عمل به شما داده می شود تا بتوانید تکنیک های اسکی را به صورت صحیح اجرا کنید. در بخش دوره های آموزشی اسکی کارهایی که باید انجام دهید و دلیل اهمیت آنها توضیح داده شده است.

یادگیری اسکی

اشتباهات متداول

     بسیاری افراد در زمان یادگیری اسکی اشتباهات مشابهی مرتکب می شوند. در بخش اشتباهات متداول بسیاری از اشتباهات رایجی که افراد مرتکب می شوند، با شکل هایی که نشان می دهد این اشتباهات چطور تصحیح می شوند، نشان داده شده است.

امنیت پیست

     در زمان یادگیری اسکی مهم است که بدانیم چطور در پیست امنیت خود را حفظ کنیم و در بخش امنیت پیست برخی از قوانین پیست که شما باید بدانید فهرست شده اند.

آمادگی ذهنی

     ذهنیت شما در زمان یادگیری می تواند تأثیر زیادی بر سرعت یادگیری شما داشته باشد. بخش یادگیری ذهنی نحوه درک کسانی که سریع تر یاد می گیرند را توضیح می دهد و تأثیرات آن را بررسی می کند.

شرایط واقعی پیست ها

     در این سایت مثال ها به صورت کلی در شیب هایی در نظر گرفته شده اند که کاملاً صاف، کاملاً مستقیم و بدون هیچ تغییری در درجه و سراشیبی هستند. اما پیست های واقعی به این شکل نیستند و در بخش در شرایط واقعی پیست ها برخی از مواردی که ممکن است با آنها در پیست مواجه شوید و نحوه مقابله با آنها توضیح داده شده است.

اسنوبورد سواران

     در روی شیب اسنوبورد سواران نیز حضور دارند. اسنوبورد سواران نمی توانند مانند اسکی بازان خود را کنترل کنند و باید تفاوت این دو ورزش را بدانیم تا همه بتوانند با امنیت در پیست لذت ببرند. در بخش اسنوبورد سواران برخی از این تفاوت ها توضیح داده شده اند.

چگونه از این سایت استفاده کنیم؟

     در نهایت این سایت به شما نشان می دهد که چگونه اسکی کنید. اما در عمل همه چیز همان طور که خوانده اید اتفاق نمی افتد، در نتیجه بخش چگونه از این سایت استفاده کنیم، شما را راهنمایی می کند که در زمان یادگیری چگونه از این سایت بهترین استفاده را ببرید.

منبع سایت : mechanic of sport

آموزش آن لاین نحوه اسکی کردن

Read 828 times
Last modified on 08 اسفند 1395

ارتباط با ما

تلفن : 26152681(21) 98+

فکس : 22298763(21) 98+

E-mail: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

FFFF 411111 aparat

برترین عکس های ماه