چگونه اسکی کنیم؟

1.چگونه اسکی کنیم

Rate this item
(0 votes)

همه تکنیک ها در اسکی به وسیله اصول اولیه اسکی بازی و اغلب همراه با یکدیگر اجرا می شوند.

همه چیز کامل توضیح داده شده است

     در این بخش چگونگی کارکرد تکنیک ها، نحوه اجرای آن ها و نکاتی برای ارتقاء آن ها آورده شده است. تاکید بر چگونگی و دلیل انجام آن ها است، زیرا همواره بهتر است که بدانیم چه کار می کنیم تا اینکه حدس بزنیم و امیدوار باشیم که نتایج مورد نظر ما حاصل شود. لینک هایی به قسمت اصول اولیه و سایر تکنیک ها (در صورت نیاز) وجود دارد، زیرا توضیحات این بخش ها بایستی کاملا درک شده باشند. از این لینک ها می توان جهت مطالعه یا بازخوانی بخش اصول اولیه استفاده کرد.

تکنیک های نهایی (Finished Techniques)

     تمرین های زیادی برای ارتقای تکنیک ها وجود دارد، اما این سایت بر تکنیک های نهایی و نحوه عملکرد آن ها تمرکز دارد. این سایت تنها وضعیت هایی در اسکی را پوشش می دهد که می توان آن ها را به صورت آنلاین فراگرفت و وضعیت هایی که نیاز به تمرین در دنیای واقعی دارند را مد نظر قرار نمی دهد. برای دفعات اول و اجرای تمرین ها همواره توصیه می شود که با مربی تمرین کنید. همواره بهتر است بدانیم که تمرین ها چگونه انجام می شوند و چگونه آن ها را با مربی انجام دهیم.

گرافیک ها و شکل های پیشرفته

     این سایت با استفاده از مدل های سه بعدی، فهم درستی از مانورها و تکنیک های اسکی ارائه می دهد که در دنیای واقعی امکان پذیر نیست. حتی بیشتر مربیان اسکی با اینکه تکنیک ها را به خوبی می دانند و می توانند آموزش دهند، نمی توانند دلیل نحوه انجام تکنیک و اصول اولیه آن را توضیح دهند.

تکنیک های ساده تا پیشرفته اسکی

     این بخش تمامی کارهایی که در حین اسکی انجام می دهید، از ابتدایی ترین کارها (مانند پوشیدن و درآوردن چوب اسکی برای کسانی که تا به حال این کار را انجام نداده اند) تا پیشرفته ترین مانورها مانند پیچ موازی (Parallel Turn) و برش (Carving) را توضیح می دهد. با این حال باید به خاطر داشته باشید که دانستن نحوه انجام کارها به معنای داشتن توانایی برای انجام آن ها نیست. تمرین کردن بسیار مهم است و نمی توان آن را با چیزی جایگزین کرد.

     با اینکه تا جای ممکن، عناصر و متغیرها در توضیحات گنجانده شده اند، اما مواردی مانند توده های برف که ممکن است در زمان انجام مانورها به آن ها برخورد کنید، می تواند تاثیرات مختلفی داشته باشد و با روش های گوناگون می توان با آن ها مواجه شد. اطلاعاتی درباره موانعی که ممکن است با آن ها مواجه شوید در بخش پیست های واقعی آورده شده است که برای افرادی که می خواهند درباره آن ها بیشتر بدانند، مفید خواهد بود.

منبع سایت : mechanic of sport

اصول اولیه اسکی بازی

Read 698 times
Last modified on 15 اسفند 1394

ارتباط با ما

تلفن : 26152681(21) 98+

فکس : 22298763(21) 98+

E-mail: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

FFFF 411111 aparat

برترین عکس های ماه